ESO: XenoTavern ponawia rekrutacje

XenoTavern ciągle poszukuje graczy chętnych do wspólnej zabawy.

Pomimo 150 aktywnych* członków dalej rekrutujemy zapaleńców ESO.

Poszukujemy graczy, którzy chcą brać aktywny udział w życiu w gildii poprzez branie udziału w raidach PVP(gramy głownie na 7 dniowej kampanii) oraz PVE (triale oraz veteran arena). Nie szukamy graczy „duchów”, którzy dołączają do gildii tylko po to żeby ktoś im zrobił sprzęt za darmo albo po prostu być w jakiejś gildii.

Szukamy osób, które chcą robić coś razem.

Jesteśmy gildią ludzi dorosłych, większość z nas ma prace, dzieci oraz życie poza gra. Dlatego doskonale rozumiemy ze ktoś może poświęcać mało czasu na grę. Nie jest to problem o ile gracz chce się bawić z nami, a nie biegać samotnie i zbierać kwiatki.

Dlatego jeśli chcesz się wspólnie bawić, korzystać z TS, poznać nowe ciekawe osoby oraz brać udział w życiu gildii, to serdecznie zapraszamy. Nie ważny jest poziom postaci oraz doświadczenie, ważna jest chęć zabawy w grupie.

Nie wymagamy podań, dziwnych formularzy, jedynie prosimy o przeczytanie naszego regulaminu oraz kontakt na naszym TS (ts3.xenotavern.com). W zamian oferujemy grono doświadczonych graczy oraz strukturę gildii, która promuje wspólną zabawę.

 

Pozdrawiam,

Popiołek


Cyrodiil czeka


*za aktywną osobę, uznaje się gracza, który był zalogowany w ciągu ostatnich 30 dni. Jeśli gracz wcześniej nie uprzedził o nieobecności dłuższej niż 30 dni, zostaje on usunięty z listy członków (z możliwością powrotu w dowolnym momencie). Mechanizm ten zapewnia ze w naszej gildii jest minimalna ilość nieaktywnych kont.

Oficerowi w gildii (Popiolek, Hazune, Ulan, Bayushi, Moosashi, Puchaty)