Istotne informacje

Obecnie gramy na serwerze PIKEN SQUARE

Xeno Tavern działa w GW2 od premiery. Włożyliśmy dużo pracy w to, jaki dzisiaj kształt ma gildia dlatego będąc jej częścią akceptujesz jej wszystkie mocne oraz słabe strony, a każdą napotkaną przeszkodę starasz się rozwiązywać razem z nami.


GILDIA JEST NASTAWIONA WYŁĄCZNIE NA TRYB WvW/GvG

Nie zabraniamy korzystania z innych trybów gry pod warunkiem, że tylko ten właściwy będzie na pierwszym miejscu w Waszych sercach 😉

Nagradzamy wszelkie formy zaangażowania się w rozwój gildii – organizowanie eventów, pomoc przy transferach, uzupełnianie siegy itd.Swoją dotychczasową range Reputacji, można sprawdzić na stronie w zakładce „Członkowie XT”

 

Przebywając na WvW masz obowiązek siedzieć na TeamSpeaku w odpowiednim dziale. Zadbaj o techniczną stronę tego jak Cię słyszą inni. Jeśli nie jesteś osobą prowadzącą w danym momencie WvW używaj tylko i wyłącznie „push to talk”, aby nie przeszkadzać niekontrolowanym stukaniem, szumem, przepięciami itd.

 

Każdy gracz może zostać usunięty z gildii poprzez:

-brak kultury osobistej,

-alienowanie się,

-każdy przejaw agresji w stosunku do drugiego członka gildii lub jego poniżanie

-nie stosowanie się do regulaminu gildii

-poprzez osobistą decyzję liderów/oficerów.

 

Niestawianie się na rajdy gildyjne w przypadku kiedy gracz jest online, brak reakcji w stosunku na prośby o pomoc i wszelkie leserskie zachowania trollowe (przeszkadzające innym) łamiące regulamin, nie wpływające na dobry wizerunek zewnętrzny i wewnętrzny gildii kończyć się będzie usunięciem gracza.

Jeśli streamujesz lub nagrywasz i upubliczniasz filmy, skonsultuj się z liderem/oficerami czy dana forma jaką prezentujesz jest zgodna z gildyjną estetyką.

W gildii wymagamy, aby każda klasa miała buildy, których wspólnie używamy. Jeśli masz jakieś uwagi uzgodnij to z helperem danej klasy, a nie wprowadzaj samodzielnie zmian. W przypadku jeśli nie będziesz spełniać naszych wymogów dotyczących sprzętu, nie będziesz mógł uczestniczyć w oficjalnych rajdach gildyjnych.