Nasze plany

lif_plan

Podczas trwania Alphy testujemy absolutnie wszystko. Przy starcie pełnej wersji gry unikniemy wielu błędów, zaoszczędzimy czas, oraz będziemy mogli wprowadzić ciekawe rozwiązania jakie testowaliśmy podczas trwania Alphy.

Czego możesz się spodziewać grając razem z nami? Przyjrzyj się się faktom i nie bój się do nas dołączyć:

Xeno Tavern zostało założone przez graczy moba games kilka lat temu. Community rozkwitło i zaczęło zajmować stabilną pozycję w grach massive PvP dzięki Guild Wars 2 gdzie przez 2,5 roku uwaga: założyliśmy wraz z dwoma gildiami największy znaczący alians wojenny w Europie, który rozciągnął się na 24 mocne gildie. Utrzymywanie się na topowych miejscach było kwestią dobrej organizacji, umiejętności działania w sojuszach, stałego kontaktu i koordynacji ataków lub obrony z innymi Commanderami. Mamy duże doświadczenie z massive PvP czy mocnych gier teamplayowych wyniesione z takich tytułów jak EvE Online, Arma 3, Guild Wars 2 (World vs World mode) czy The Elder Scrolls itd.

Już teraz zbieramy ludzi, którzy nawet uśpieni w Alphie będą grać w pełną wersję gry. Zbieramy ludzi, którzy nie mają problemu ze współpracą. Ludzi na poziomie, którzy nie są konfliktowi. Osoby zarządzające gildią mają wieloletnie doświadczenie w liderowaniu w innych grach z powodzeniem. Przerabialiśmy mnóstwo sytuacji w gildiach więc masz pewność, że nie dopisujesz się do ekipy „z pierwszej łapanki”. Struktura gildii będzie tak stworzona, aby ta mogła funkcjonować nie uzależniony od samego lidera. Zgłoś się do nas ze swoimi znajomymi! Nie próbuj tworzyć mikro grupek, które nie będą się liczyć w czymkolwiek jak w przyjęciu roli „farmy” dla innych. Wraz ze znajomymi zajmiecie pozycję w większej organizacji zachowując tym samym fajny klimat z ludźmi, których lubisz i znasz. Możecie zachować swego rodzaju „odrębność” jeśli jej potrzebujecie o ile będziecie realizować większą ideę jaką wspólnie będziemy pielęgnować.
Wpadnijcie na TeamSpeak3 pogadać w każdej chwili: ts3.xenotavern.com
(łapcie Mawgana, Falciona, Stonia lub Elokka)

Nasza grupa ma charakter ofensywno-ekspansyjny, co znaczy tyle, że podbijanie innych terenów jest czymś co nam się podoba i będziemy to robić w LiF. Nie mamy w planach układać się z małymi grupkami nie posiadającymi konkretnych argumentów militarnych. Zatem wyślij do nas maila i zaproponuj jakąś formę współpracy w obrębie gildii. Może uda nam się podziałać razem nie stając sobie nie potrzebnie na drodze do wspólnego „wroga”. Będziemy budować i to dużo budować. W gildii mają miejsce ludzi, którzy lubią głównie taką zabawę, gdyż ekonomia napędza wojnę jednak nie jesteśmy pasywnym miastem żyjącym gdzieś na uboczu.

Mamy plany co do jednej „kratki” jak będzie budowana nasza „stolica” oraz plany outpostów przejściowych niezbędnych do realizowania taktyki ekspansywnej. Unikamy wielu błędów i mamy dobre opracowane proporcje jakie budynki będą potrzebna, a które ostatecznie będą miały jedynie walory estetyczne.

Sojusze tworzymy już teraz. Nie możemy zdradzić żadnych szczegółów dotyczących naszej polityki. Mogę powiedzieć tylko, że sojusze militarne planujemy robić z innymi gildiami international unikając w miarę możliwości sojuszów polskich co nie jest wynikiem uprzedzeń do polskiego community, ale dużego doświadczenia w tych kwestiach z wielu gier. Jak mówiłem chcemy zająć solidną pozycję w świecie LiFa i pewni jesteśmy, że nie wiele polskich grup w ogóle będzie cokolwiek znaczyć w kwestiach globalnych.

Wpadnij na TSa, pogadaj z nami. Dopytaj się dowiedz. Nie odkładaj tej informacji na „kiedyś tam”. Wierzymy, że możemy konkretnie ustawić się z wieloma ludźmi i wspólnie stworzyć coś na prawdę fajnego, gdzie będzie się grało komfortowo. Czekamy na odzew od Ciebie.