Zasady Xeno Tavern w TESO

Poniżej znajdziecie spis zasad i wytycznych którymi kierujemy się w Xeno Tavern.

Zasady te zostały wypracowane na drodze doświadczeń Xeno Tavern w innych grach MMO i dzięki nim gildia odnosiła sukcesy stając się znana z jakości.

Xeno Tavern to gildia społecznościowa. Oznacza to, że nie jesteśmy nastawieni na masówkę (choć pomimo tego staramy się utrzymywać wysoką liczbę graczy aby skutecznie działać na PVP jako gildia). Jesteśmy nastawieni na wspólne granie i dobrą zabawę w gronie gildii. Z tego też powodu obecność na naszym komunikatorze TS3 na dłuższą metę jest niezbędna, gdyż chcemy grać z ludźmi z którymi w jakiś sposób się znamy, dogadujemy i przyjemnie nam się przebywa w swoim gronie, a nie z graczami, którzy jedynie figurują na spisie gildii. Dzięki TS3 mamy okazję lepiej się poznać a także organizujemy wiele gildiowych eventów takich jak wspólne rajdy[Triale],dugeony oraz kontent PVE, zorganizowane wypady PVP, eventy RP, oraz np. wspólne słuchanie muzyki czy też audiobooków etc.

Uczestnictwo w Xeno Tavern traktujemy jako przywilej. Zależy nam na dojrzałych – nie tylko wiekiem ale i duchem – osobach. Jeśli w takim gronie lubisz spędzać czas – serdecznie zapraszamy. Jeśli zaś oczekujesz od gildii jedynie profitów, samemu zaś nie wnosząc  nic pozytywnego i nie uczestnicząc w życiu gildii – prawdopodobnie twoje poszukiwania trwać będą nadal.

1. Status członka gildii:

*(Nowy) otrzymuje osoba świeżo dodana do gildi,jest to okres adaptacji.

*(Czlonek) otrzymuje osoba po okresie adaptacji oraz oznakach integracji z gildią (osoba ta dostaje dostęp do banku gildyjnego).

*(Podroznik) otrzymuje osoba która bierze czynny udział w trybie PVE (tryb PvP go nie interesuje).

*(Wojownik) otrzymuje osoba z skorygowanym buildem PvP, interesuje go tylko i wyłącznie tryb PvP.

*(Zasłuzony) otrzymuje osoba która w znaczny sposób zasłużyła się gildi jako całości ( posiada uprawnienia ww. rang).

*(Protegowany) otrzymuje osoba która przejawia oznaki znacznej integracji w życie gildii ( może dodawać nowe osoby do gildii).

*(Oficer) osoba sprawująca nadzór nad obowiązkami związanymi z gildią.

*(Vice Leader) osoba sprawująca pieczę nad sekcją ESO równoważna z Przywódcą(w razie nieobecności)

*(Leader) osoba sprawująca władzę nad sekcja ESO, tzw,,GM”-Guild Master.

2.Oznczenia TeamSpeak3(TS3)

*Leader XT- ( osoba sprawująca władzę nad sekcja ESO, tzw,,GM”-Guild Master).

*Oficer- (osoba posiadajaca range w grze ,, Oficer,, oraz ,,Vice Leader-a,, Jest upoważniona do nadawania uprawnień na ts3).

*Niebieski Smok – (Prowadzi Traile, raidy PvE)

*Czerwony Smok- (Prowadzi raidy PvP)

*Nowy[kotek]- (osoba świeżo przyjęta do gildii, ranga utrzymuje się 2-3 tygodnie, po tym okresie prosimy zgłosić sie do osób upowaznionych do zmiany uprawnień)

*Groszek(noob) osoba trolująca, uważana za wiekszość za tzw,, noobka”.

*Oznaczenia klas (DK,NB,Templar,Sorc) – ( otrzymuje osoba która zdobyła conajmniej Lv. 16 veterana).

3. Obecność na TeamSpeak3 oraz czat gildyjny.

Namawiamy do aktywnego kożystania z TS3.Gdy robisz jakiś dungeon,Traila badź prowadzisz raid pvp z kimkolwiek z gildii, obecność na komunikatorze głosowym jest obowiązkowa. Każdy spór rozwiązujemy rownież na nim nie na czacie. Masz powazniejsze pytanie, które wymaga dłuższej odpowiedzi również jest proszony o zadanie go na ts-sie. Zostały utworzone rózne kanały dla różnych graczy.Nie masz ochoty teraz gadać wejdz na ,,Silent Room”, masz ochotę posłuchać muzyki kanał,,music” itd. Jesteś w grze w miare możliwości pojaw sie na ts3, nie musisz mieć mikrofonu a zyskasz wiele.

 

Czat gildyjny służy do szybkiej komunikacji , nie do sporów oraz zadawania złożonych pytań.Od tego jest TS3

Ze sporami prosimy zgłaszać sie do Leadera,Vice Leader, Oficera.

4. Grając w ESO , XenoTavern,, staje się twoją główną gildią.

Co to oznacza? XenoTavern traktujesz jako główny cel w rozgrywce jaką prowadzimy w ESO.Nie akceptujemy aby ktoś członków był w innej socialnej gildii. Jedynie gildie tradingowe oraz strikto pvp wchodze w rachubę.

5.Nieobecności

Nieobecność w grze powyżej 2-3 Tygodni prosiły zgłaszać Leaderowi/Vice Leaderowi/Moderatorowi ( zostanie oznaczona notka o twojej dłuższej nieobecności). Nie wymagamy aktywnego grania,jesteśmy dorośli lecz mamy na celu utrzymać aktywną gildię nie duchy i cyferki.

6.Danina ( gold )

Zbieramy golda na raidy pve,pvp, eventy rpg. Nieobowiązkową daninę prosimy składać do banku gildyjnego. Wspomoże to rozwój gildii jak i może ciebie.

*Pytanie kontrolne: by sprawdzić czy przeczytaleś/łaś.

Gdy rekrutujący odeśle cię do przeczytania regulamina odpisz do niego :  ,,Ebonheart Pact XT”.

Każdy ma obowiązek znapoznać się z regulaminem.

 

Zespół Xeno Tavern

@Draghohmmar , @Hazune oraz inni.